Küresel Konumlar

world_map_locations_0915
Fike’ın Birleşik Devletler, Belçika, Galler, Kanada ve Hindistan’da üretim tesisleri olmak üzere dünya çapında şubeleri ve üretim kapasitesi vardır. Fike’ın satış ve hizmet şubeleri, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da bulunur.

Bu küresel kapsam, uzak kalmak yerine bize yerel piyasa seviyesinde etkileşim kurma ve danışma avantajı sağlar. Bu da uluslararası kullanım şartlarına ve standartlara uygun ürün ve hizmet çözümleri tasarlamak anlamına gelir.

FIKE EUROPE, HERENTALS, BELÇİKA

Fike Europe, Avrupa’daki müşterilerimize ticari koruma sistemleri, endüstriyel koruma sistemleri, petrol sahası ürünleri ve basınç tahliye çözümleri üreterek, satarak ve dağıtarak hizmet vermek için 1984 yılında kurulmuştur. Fike Europe, müşteri ihtiyaçlarını çabucak karşılamak ve özel müşteri çözümleri geliştirmek için Belçika’da hem üretim hem de depo tesislerine sahiptir.

fike.be

FIKE CANADA, BURLINGTON, ONTARIO, KANADA

Fike Canada, Kanada’daki müşterilerimize Basınç Tahliye ve Patlamaya Karşı Koruma ürünleri üreterek, dağıtarak ve servis vererek hizmet etmek için 1985 yılında kurulmuştur. Üretim ve depolama tesislerinden oluşan Fike Canada, en yüksek kalite standartlarına uyar ve sonuçta ISO 9001:2008 ile uyumlu bir kalite sistemi kullanır. Fike Canada, N285(Nükleer- TSSA), CSA Z299.3 ve ASME VIII Ek 10 (UD,NB) gibi diğer kabul görmüş standartlarla da onaylanmıştır.

FIKE CORPORATION DUBAİ ŞUBESİ

Fike Dubai, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki yangından korunma ve basınç tahliye ürünlerine yönelik müşterilerimize ve bu bölgelerdeki ve Avrupa genelindeki petrol sahası ürünlerine yönelik müşterilerimize hizmet vermek için 2009’da kurulmuştur. Fike Dubai, temiz maddeli ve inert gazlı yangından korunma sistemleri, yangın alarmı sistemleri, patlama diskleri ve özellikle petrol sahası uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış basınç tahliye ürünleri satar ve dağıtır.

FIKE FRANCE, PONTOISE, FRANSA

Fike France, Fransa’daki müşterilerimize hizmet vermek için 1988 yılında kurulmuştur. Belçika’daki Fike Europe’un bir parçası olan Fike France, endüstriyel koruma sistemleri, petrol sahası ürünleri ve basınç tahliye çözümleri satar ve dağıtır.

fike.fr

FIKE DEUTSCHLAND, MANNHEIM, ALMANYA

Fike Deutschland, Almanya’daki müşterilerimize hizmet vermek için 1990 yılında kurulmuştur. Belçika’daki Fike Europe’un bir parçası olan Fike Deutschland, endüstriyel koruma sistemleri, petrol sahası ürünleri ve basınç tahliye çözümleri satar ve dağıtır.

fike.de

FIKE INDIA, PUNE, HİNDİSTAN

Fike India, Hindistan’daki müşterilerimize endüstriyel koruma sistemleri ve basınç tahliye çözümleri ürünleri satarak ve dağıtarak hizmet vermek için 1999 yılında kurulmuştur. Fike India’nın büyük depolama tesisleri müşteri siparişlerinin zamanında teslim edilmesini sağlar.

FIKE ITALIA, MILAN, İTALYA

Fike Italia , İtalya’daki müşterilerimize hizmet vermek için 1991 yılında kurulmuştur. Belçika’daki Fike Europe’un bir parçası olan Fike Italia, endüstriyel koruma sistemleri, petrol sahası ürünleri ve basınç tahliye çözümleri satar ve dağıtır.

fike.it

FIKE JAPAN, TOKYO, JAPONYA

Fike Japan, Japonya’daki müşterilerimize endüstriyel koruma sistemleri ve basınç tahliye çözümleri ürünleri satarak ve dağıtarak hizmet vermek için 1980 yılında kurulmuştur. Fike Japan’ın büyük depolama tesisleri müşteri siparişlerinin zamanında teslim edilmesini sağlar.

fikejapan.co.jp

FIKE ASIA PACIFIC SDN BHD, KUALA LUMPUR, MALEZYA

Fike Asia Pacific, Asya’daki müşterilerimize endüstriyel koruma sistemleri ve basınç tahliye çözümleri ürünleri satarak ve dağıtarak hizmet vermek için 2000 yılında kurulmuştur. Fike Asia Pacific’in Malezya’daki büyük depolama tesisleri müşteri siparişlerinin zamanında teslim edilmesini sağlar.

FIKE IBERICA, BARCELONA, İSPANYA

Fike Iberica, İspanya’daki müşterilerimize hizmet vermek için 1994 yılında kurulmuştur. Belçika’daki Fike Europe’un bir parçası olan Fike Iberica, endüstriyel koruma sistemleri, petrol sahası ürünleri ve basınç tahliye çözümleri satar ve dağıtır.

fike.es

FIKE TURKEY, INSTANBUL, TÜRKİYE

Fike Turkey, Türkiye’deki müşterilerimize hizmet vermek için 2015 yılında kurulmuştur. Belçika’daki Fike Europe’un bir parçası olan Fike Turkey, endüstriyel koruma sistemleri ve basınç tahliye çözümleri satar ve dağıtır.

fike.com.tr

FIKE UNITED KINGDOM, MAIDSTONE KENT, BİRLEŞİK KRALLIK

Fike United Kingdom, Britanya’daki müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için 1985 yılında kurulmuştur. Belçika’daki Fike Europe’un bir parçası olan Fike United Kingdom, endüstriyel koruma sistemleri, petrol sahası ürünleri ve basınç tahliye çözümleri satar ve dağıtır.

fike.co.uk

FIKE UNITED KINGDOM, CWMBRAN, BİRLEŞİK KRALLIK

1999 yılından beri Fike, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri ve Su Sisi Yangın Söndürme Sistemleri’nin üretim, dağıtım ve tedariği yapmaktadır. 2009 yılında Fike, “Rafiki Protection Ltd.” Firmasını satın aldıktan sonra Yangın İhbar Sistemleri ve Söndürme Kontrol Sistemleri ürünlerini de üretim, dağıtım ve tedarik portföyüne eklemiştir. Söz konusu ürünlerin hepsi Fike’ın Birleşik Krallık – Cwmbran fabrikasında üretilmektedir.

fike.co.uk