Kültür

Because so much is at stakeTM. Bu Fike için yalnızca bir slogan değildir. Şirketin ürünlerine dokunan, danışma, satış, tasarım, üretim, kalite kontrol, nakliye vb. alanlardaki her çalışanın, Fike’ın hizmet verdiği şirketler ve kurumlar için en çok risk taşıyan şeylerin güvende tutulmasında güvenilen bir paydaş olduğuna inanırız. Müşterilerimiz de bizden daha azını beklemez.

Canınızın ve kritik varlıklarınızın korunması işletmemizin amacıdır. Yani ürünlerimiz, her türlü felaket olasılığını engellemek için tutarlı bir şekilde çalışmalıdır. Başarımız, itibarımıza, güveninize ve özellikle de mutlak hassasiyetle ürettiğimiz ürünlerimize bağlıdır.

Fike, hizmet verdiği sektörde lider olarak kalmak için güncel ve ortaya çıkan zorluklar için yeni çözümler üretmek, faaliyetlerini daha verimli hale getirmek ve günümüzün küresel üretim zorluklarını karşılamaya hazır bir işgücü oluşturmak ve geliştirmek için sürekli yeni yollar arar. Geçerli olan stratejik emirlerden biri, ürün yenilikleri, doğru uygulamalar, müşteri istihbaratı ve Fike markasının promosyonu konusunda küresel bilgi paylaşımını geliştirmektir

Fike, 1945 yılında kurulduğu günden bu yana bir aile şirketi olmuş ve bu aile tarafından işletilmiştir. Başarımız, müşterilerimize yenilikçi ve kişisel müşteri hizmetleri sağlamak için çok çalışan yetenekli ve kendini adamış çalışanlardan oluşan güçlü bir temel üzerine kurulmuştur. En iyi yetenekleri işe almak ve şirkette tutmak Fike için bir önceliktir. Çevremiz, hem kişisel hem de profesyonel gelişimimizi destekler çünkü hepimiz için kazançlı olan kombinasyonu biliriz.