Sektörler

Fike Piyasa Çözümleri

Fike ürünleri, çok çeşitli piyasalara yönelik çözümler sağlamak amacıyla uzmanlıkla tasarlanmıştır.   Bazı durumlarda, tek bir sektörde birden çok ürün kullanılabilir.  Fike'ın dünya çapında önemli sektörlerde sağladığı çözümler hakkında daha fazla bilgi alın.

 • Enerji Üretimi

  Enerji sektörü, korudukları tesis kadar eşsiz yangından korunma çözümleri bekler. Fike, bu zorlu şartları ve koşulları karşılayacak özel uygulamalar geliştirebilir.

  Daha Fazla Bilgi

 • Gıda ve İçecek

  Çiğ gıda, malzeme üretimi, gıda ve içeceklerin paketlenmesi ve dağıtılması alanındaki hijyenik ve hijyenik olmayan işlemler ve uygulamalara yönelik patlama, aşırı basınç ve yangından korunma çözümleri.

  Daha Fazla Bilgi

 • Kimya/Rafineri

  Genel olarak çok çeşitli üretim ve kimya endüstrileri için kimyasal işlemlere yönelik patlama, yangın ve aşırı basınç çözümleri. Bir patlama olayını güvenli bir alana aktarabilen ve/veya herhangi bir patlama faaliyetini çabucak baskılayabilecek patlamadan korunma çözümleri.

  Daha Fazla Bilgi

 • Ofis Binaları

  İster yeni inşaat, ister güçlendirme olsun, Fike her boyuttan ve türden ofis binalarına yönelik yangın tespit, kontrol ve söndürme sistemleri sunar. Bu sistemler, insanlar ve tesisler için maksimum korumayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  Daha Fazla Bilgi

 • Veri Merkezleri

  Veri merkezleri, kritik varlıkların korunması ve faaliyet devamlılığının sağlanması için hızlı etkili baskılama çözümlerine ihtiyaç duyar. Fike, veri merkezleri için daha güvenli olan ve riske ve arızaya karşı koruma sağlayan çok çeşitli inert gaz söndürme sistemleri sunmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi

 • Dökme Katı Madde İşleme

  Kuru dökme katı maddelerin işlenmesi, patlama olaylarına potansiyel yaratır. Risk yönetimine yardımcı olmak amacıyla Fike, insanların ve kritik varlıkların güvende tutulması için eksiksiz bir patlamadan korunma ve tahliye ürünleri grubu sunar.

  Daha Fazla Bilgi

 • Petrol ve Gaz

  Sondaj, ikmal ve üretim aşamaları için petrol ve gaz endüstrisine yönelik güvenilir basınç aktivasyonu ve basınç tahliye cihazları.

  Daha Fazla Bilgi

 • Havacılık ve OEM

  Özelleştirilebilir tasarımlar, çeşitli malzemeler, özel test prosedürleri ve kapsamlı patlama diski mühendisliği uzmanlığı, Fike'ı havacılık sektörü için hassas ürünler üretme konusunda tek vasıflı şirket yapmıştır.

  Daha Fazla Bilgi

 • Biyokütle

  Fike, alevsiz tahliye, baskılama ve izolasyon gibi patlamadan korunma çözümlerini içeren eksiksiz bir ürün grubu sunar. Tam ölçekli test kapasitemiz, bireysel müşteri risklerini tanımlar ve Biyokütle sektörüne yönelik tamamen özel çözümler sunar.

  Daha Fazla Bilgi

 • Telekomünikasyon

  Telekomünikasyon sektörü, yoğun varlıklı bir sektördür ve ekipmanların çalışabilirlik süresi bir zorunluluktur. Fike, kritik telekomünikasyon ekipmanlarını yangından ve püskürtücüler ile diğer su tabanlı yangın söndürme sistemlerinin neden olduğu su zararlarından korumak için tasarlanmış birçok modern yangın söndürme sistemine sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi

 • Eğitim

  Eğitim kurumlarında öğrencileri, fakülteyi ve tesisleri korumak elzemdir. Fike, hızlı uyarı ve çabuk, güvenli yangın söndürme sağlamak için her boyuttan tesise yönelik kapsamlı bir tespit, kontrol ve söndürme çözümleri grubu sunar.

  Daha Fazla Bilgi

 • Finansal Kurumlar

  Dünyanın finans altyapısını korumak ekonomik istikrar için çok önemlidir. Fike'ın hassas mühendislik ürünü yangın tespit, kontrol ve söndürme çözümleri dünya çapındaki finansal kurumların güvenle ve verimli şekilde çalışmasına yardımcı olur.

  Daha Fazla Bilgi

 • Kamu

  Kamu daireleri çok çeşitli önemli hizmetler sunar. Kamu tesislerini ve çalışanlarını güvende tutmak için, Fike kapsamlı bir yangın tespit, kontrol ve söndürme çözümleri grubu sunar.

  Daha Fazla Bilgi

 • Sağlık Hizmeti

  Hastaları, personeli ve hayat kurtaran ekipmanları korumak, sağlık hizmetinde yüksek önceliktir. Fike, her boyuttan tıbbi tesisi desteklemek için eksiksiz bir yangın tespit, kontrol ve söndürme çözümleri grubuna sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi

 • Konaklama

  Yeni inşaat ve güçlendirme bileşenleri de dahil olmak üzere oteller, casinolar ve konaklama sektöründeki diğer işletmelere yönelik yangın tespit, kontrol ve söndürme sistemleri.

  Daha Fazla Bilgi

 • Müzeler/Galeriler

  Tarihi korumak ve kültürel varlıkları muhafaza etmek büyük bir sorumluluktur. Fike, bu zorlu uygulamaların gereksinimlerini karşılayacak birçok yangın tespit, kontrol ve söndürme çözümü sunar.

  Daha Fazla Bilgi

 • Eczacılık

  Eczacılık sektörü, katı sağlık ve hijyen şartları gerektirir. Fike basınç tahliye ürünleri, ekipmanlarınızın performansını, güvenilirliğini geliştirmeye ve hizmet ömrünü uzatmaya yardımcı olurken, patlamaya karşı koruma ekipmanları değerli malları ve canları korur.

  Daha Fazla Bilgi

 • Denizcilik

  Shipboard machinery spaces are specialized hazards. Fike video analytics software provides engine room oil mist, smoke, flame and reflected flame detection - as well as fire suppression solutions  - on marine vessels worldwide.

  Daha Fazla Bilgi