Çözümler

Fike, süreç güvenliği ve faaliyet mükemmelliği sağlayan ürünleri uzmanlıkla üretmektedir.  İnsanların ve önemli varlıkların zarardan korunmasından petrol ve gaz sektöründe verimliliğin artırılmasına kadar Fike her zaman yanınızdadır.

 • Yangından Korunma

  Çevre dostu temiz maddeli ve inert gazlı söndürme sistemlerinden ileri teknoloji ürünü akıllı alarm, video görüntüsü ve erken uyarı tespiti sistemlerine kadar, Fike’ta uygulamanıza uygun yangından korunma çözümünü bulabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 • Patlamaya Karşı Koruma

  Fike’ta ATEX onaylı patlama menfezleri, alevsiz patlama tahliyesi, patlama baskılama sistemleri, patlama izolasyonu sistemleri ve patlama dedektörlerini içeren eksiksiz bir patlamaya karşı koruma çözümü grubu vardır.

  Daha Fazla Bilgi
 • Aşırı Basınca Karşı Koruma

  Basınç tahliye vanalarının aşındırıcı maddelerden izole edilmesi, istenmeyen emisyonların azaltılması, kritik uygulamalarda basınç tahliyesinin güvence altına alınması, sağlık/eczacılık işlemlerine yönelik patlama diskleri de dahil olmak üzere, işleme sektörlerindeki tüm uygulamalara uygun, onaylı patlama diskleri sağlar.

  Daha Fazla Bilgi
 • Basınç Aktivasyonu

  Uygulama kıyı veya açık deniz, üst yüzey veya kuyu içi, yukarı akış veya orta akış olsa da Fike, petrol ve gaz sondajı, ikmali ve üretimi gibi yüksek basınçlı ortamlardaki ekipmanlar için güvenlik sistemleri üretme konusunda gereken uzmanlığa, geçmişe ve itibara sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Sektörler

  Fike, çok çeşitli sektörlere hizmet veren çözümler sunar.  Dünya çapında kilit piyasalarda faaliyet güvenliğini ve verimliliğini artırmak için hangi ürünlerin kullanıldığını öğrenin. 

  Daha Fazla Bilgi