Aşırı Basınca Karşı Koruma

Basınç tahliye vanalarının aşındırıcı maddelerden izole edilmesi, istenmeyen emisyonların azaltılması, kritik uygulamalarda basınç tahliyesinin güvence altına alınması, sağlık/eczacılık işlemlerine yönelik patlama diskleri de dahil olmak üzere, işleme sektörlerindeki tüm uygulamalara uygun, onaylı patlama diskleri sağlar.

 • Endüstriyel

  Fike, küresel düzenlemelere uygun ve performans, güvenilirlik ve kalite açısından sektör şartlarını karşılayacak veya bunları aşacak şekilde tasarlanmış, patlama diskleri, tutucular ve özel basınç tahliye cihazlarından oluşan, uygun fiyatlı eksiksiz bir ürün grubu sunar.

  Daha Fazla Bilgi
 • Sağlık

  Yapıları gereği Sağlıkla ilgili ve Hijyenik uygulamalar özel patlama diski çözümlerine gerek duyar. Fike; Biyoteknoloji, Eczacılık ve Gıda ve İçecek sektörlerinin özel zorlukları için geliştirilmiş patlama diskleri, tutucular ve basınç tahliye destekleri gibi yeni teknolojilere sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Mühendislik Ürünleri

  Özgün ve özel bir çözüm gerektiren uygulamalarda, Fike’ın uzmanlardan oluşan ekibi gereksinimlerinizi karşılamak için gerekenleri geliştirebilir. Özelleştirilebilir tasarımları, çok çeşitli malzemeleri ve patlama diski mühendisliği alanında kapsamlı uzmanlığı, çok çeşitli sektörlere yönelik hassas ürünler üretilmesi konusunda Fike’ı tek vasıflı şirket haline getirir.

  Daha Fazla Bilgi