Patlamaya Karşı Koruma

Fike’ta ATEX onaylı patlama menfezleri, alevsiz patlama tahliyesi, patlama baskılama sistemleri, patlama izolasyonu sistemleri ve patlama dedektörlerini içeren eksiksiz bir patlamaya karşı koruma çözümü grubu vardır. Fike, ihtiyacınıza en doğru çözümü sağlamak için ASTM (Amerika Test ve Malzeme Derneği) ve ISO’ya (Uluslararası Standart Kurumu) uygun olarak malzemelerin test edilmesi için, son teknoloji ürünü bir patlama testi tesisine sahiptir.

  • Patlama Önleme

    Neredeyse 70 yıllık saha deneyimi ve şirket bünyesindeki mühendisler, uygulama uzmanları ve patlama araştırmacılarından oluşan bir ekiple Fike olarak, işlemlerin karmaşıklığı, ilgili yasa uygunluğu ve sürekli tesis çalışmasının kritik yapısına dair anlayışımızla patlama riskini önlemenize yardımcı olabiliriz.

    Daha Fazla Bilgi
  • Patlama Tehlikesi Testi

    Şirketlerin masraflı patlama tehlikelerini belirlemesine ve önlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış, çok çeşitli patlayıcılık testleri sunuyoruz. İster Tehlike Testi, ister Patlama Engelleme, ister Patlama Önleme olsun size yardım etmek için buradayız.

    Daha Fazla Bilgi